خرید قاشقک پلاستیکی الواتور

خرید کاسه الواتور

قاشقک پلاستیکی الواتور و سایر ملزومات بالابر از جمله تسمه و اتصالات، با قیمت و کیفیت مناسب جهت خرید مشتریان در سراسر کشور قرار گرفته است.

قاشقک پلاستیکی الواتور به طور معمول از جنس پلی پروپلین تولید می گردد که علاوه بر دارا بودن مقاومت بالا در برابر شکستندگی، ضد سایش نیز می باشد.

قاشقک پلاستیکی الواتور به طور استاندارد و بر اساس عمده نیاز بازار، از ابعاد ۱۰ تا ۳۲ سانتی متر و در ۱۲ سایز مختلف تولید می شود.

سایر ملزومات الواتور از جمله پیچ و مهره قاشقک، تسمه الواتور اعم از برزنتی، لاستیکی و پی وی سی و بست تسمه نیز متناسب با ابعاد دستگاه بالابر عرضه می شود.

دقت داشته باشید در هنگام انتخاب قاشقک، می بایست سایز آن متناسب با عرض تسمه بالابر باشد تا ضمن استفاده از حداکثر راندمان دستگاه، از بروز مشکل در کارکرد بالابر یا الواتور جلوگیری شود.

نوع دیگری از قاشقک الواتور، قاشقک فلزی است که در ابعاد ۱۰ تا ۳۰ سانتی متر تویلید می شود اما تنوع ابعاد آن کمتر از نوع پلاستیکی است.

قاشقک پلاستیکی الواتور
قاشقک پلاستیکی الواتور

سفارش انواع قاشقک پلاستیکی الواتور

شما در سراسر کشور می توانید نسبت به سفارش محصولات مورد نیاز خود با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اقدام کنید. زمان ارسال با توجه به میزان سفارش شما بین ۲ تا ۷ روز کاری می باشد.


راه های ارتباط با ما:

همراه: ۸۶۲۷۱۶۱-۰۹۱۲ (ملک حسینی)

فکس: ۴۳۸۵۵۸۸۶ – ۰۲۱

ایمیل: support@foodmachines.ir

پست های مرتبط

نوشتن دیدگاه