October 18, 2021
  • googleplus
  • telegram
  • instagram
  • aparat

انواع قاشقک فلزی و پلاستیکی الواتور

قاشقک فلزی و پلاستیکی الواتور یا کاسه های بالابری، در ابعاد مختلف جهت جابجایی انواع مواد خوراکی، صنعتی و معدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع پلاستیک عموما از جنس پلی پروپلین و فلزی نیز از ورق روغنی یا استیل، با توجه به نیاز مشتری تولید و عرضه می شوند. فاصله نصب قاشقک بر روی تسمه الواتور بر حسب چند گزینه از جمله سرعت بالابر، سایز قاشقک ها و با توجه به میزان جابجایی مورد نیاز تعیین می گردد.

جهت نصب باید به این نکته توجه داشت که برای اتصال، می بایست از پیچ و مهره های مخصوص این کار (پیچ دوخار) استفاده نمود تا ضمن ایجاد اتصال ثابت و مستحکم، آسیبی به قاشقک و تسمه وارد نگردد. پیچ ها با گام های مختلف در ابعاد ۶، ۸ و ۱۰ مورد استفاده قرار می گیرد. (با توجه به سایز قاشقک، اتصال توسط دو، سه و یا چهار پیچ صورت می گیرد).

یکی از نکات ضروری در بالابر ها برای کاهش هزینه های نگهداری و جلوگیری از خسارات احتمالی، بازدید دوره ای تسمه، قاشقک الواتور و اتصالات است که این دوره بازدید بر حسب میزان کارکرد دستگاه، چگالی و دانه بندی مواد جا به جا شونده تعیین می گردد.

شما هم با توجه به نکات ذکر شده می توانید نسبت به سفارش انواع قاشقک الواتور یا کاسه بالابر به صورت فلزی و پلاستیکی با قیمت و کیفیت مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمایید.


راه های ارتباط با ما:

همراه: ۸۶۲۷۱۶۱-۰۹۱۲ (ملک حسینی)

فکس: ۴۳۸۵۵۸۸۶ – ۰۲۱

ایمیل: support@foodmachines.ir

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟

نیاز به کمک دارید؟

در کوتاه ترین زمان می توانید با ما ارتباط بگیرید.

تماس با ما

سوالی دارید؟

نیاز به کمک دارید؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تماس با ما

اخبار

تصادفی

جهان

Call Now Buttonتماس با ما